Nem Kontrol Teknolojileri: İhtiyacınıza Özel 'Nem Alma Cihazı' ile Mükemmel İklim Kontrolü!

NKT Nem Kontrol Teknolojileri, nem kontrollü alanlarda silikajel rotorlu endüstriyel nem alma cihazı ve yoğuşmalı tip mekanik nem alma cihazı satışı ile birlikte servis, yedek parça tedariği ve periyodik bakım konularında uzmanlaşmış bir firma olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı odak noktası olarak belirlemiştir. Çözüm odaklı yaklaşımları ve mühendislik disiplinleri ile nem kontrolünde müşterilere en iyi çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

Şirketimiz ilaç, gıda, savunma sanayi, otomotiv, cam, plastik ve kimya sektörlerinde her müşterinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmayı misyon edinmiş bulunmaktadır. Uzman satış mühendislerimiz ile sektördeki yenilikleri takip ederek, müşterilerimize optimum çözüm seçenekleri sunuyor ve deneyimli teknik servis ekibimiz sayesinde müşterilerimizin cihazlarından en yüksek verimi alabilmesi adına bakım, onarım ve destek hizmetlerini titizlikle yerine getirerek, müşterilerimizin iş süreçlerinin kesintiye uğramadan, verimli ve sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlıyoruz. Ayrıca Avrupa'nın köklü firmalarıyla gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri sayesinde, müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmayı her zaman taahhüt ediyoruz.

NKT Nem Kontrol Teknolojileri, İtalyan TFT markasının endüstriyel silikajel rotorlu nem alma cihazı ve mekanik nem alma cihazlarının Türkiye temsilciliğini aktif bir şekilde üstlenmektedir. Mümessili bulunduğumuz TFT firmasının İtalya-Pisa’da üretilen endüstriyel nem alma cihazları, pek çok farklı projede nem kontrollü alanların şartlandırılmasında etkin rol oynamaktadır.

Şirketimiz, silikajel rotorlu nem alma cihazlarının satış ve servisinin yanı sıra, güçlü yedek parça stok yapısı ve hızlı teslimat hizmeti ile müşterilerimizin iş süreçlerinin aksaklığa uğramaması adına stok seviyelerini her zaman optimize etmektedir.

Teknolojik yenilikleri takip eden NKT Nem Kontrol Teknolojileri, nem alma cihazı proses verimliliği ile ilgili sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Müşterilerine en son yenilikleri sunmak için araştırma& geliştirme faaliyetlerine, yurtiçi/yurtdışı fuar katılımlarına ve akademik yayınların takip edilmesine önem verir. Böylece, endüstriyel alanlarda müşterilerinin nem kontrolü ihtiyaçlarını karşılamak için en güncel ve etkili çözümleri mühendislik disiplinleri içerisinde sağlar.

NKT Nem Kontrol Teknolojileri olarak, müşterilerimizin nem kontrolüne dair tüm gereksinimlerini karşılamak için sürekli yenilikçi yollar arayışında olup, bu hedefe ulaşmak için mühendislik altyapısı ve teknolojik yenilikleri her daim odağımıza alıyoruz. Müşterilerimizin proseslerine dönük ve spesifik ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş nem alma çözümleri geliştiriyoruz. İş süreçlerinin sorunsuz işleyişini sağlayarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Nem Kontrol Teknolojileri

Vizyonumuz

Endüstriyel sahalarda, müşterilerimize etkileyici ve teknolojiye uyumlu güvenli mühendislik çözümleri sunmak için kaliteli ürünler ve ekipmanlar kullanma hedefimiz, çağın gereksinimlerine tam anlamıyla uyum sağlamaktır. İlkemiz, modern çağın sunduğu imkanları en üst düzeyde kullanarak müşterilerimize en verimli çözümleri sunmaktır. Teknolojiyle entegre, hızlı, etkili ve sürdürülebilir hizmet stratejimiz, vizyonumuzun temel çekirdeklerini oluşturmaktadır.

Nem Kontrol Teknolojileri

Misyonumuz

NKT Nem Kontrol Teknolojileri, endüstriyel sahada benimsediği güçlü prensiplerle müşterilerine üstün hizmetler sunmaktadır. Amacımız, alternatif üretim proseslerinde en verimli ve teknolojiye uyumlu mühendislik çözümlerini sağlamaktır. Bu doğrultuda, çağın gereksinimlerine uygun olarak kaliteli ürünler ve ekipmanlar kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.


Firmamızın temel vizyonu, teknolojiye entegre, hızlı, etkin ve sürdürülebilir hizmet stratejisine dayanmaktadır. Teknolojinin hızla ilerlediği günümüz dünyasında, iş süreçlerimize en son teknolojik yenilikleri entegre ederek müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Bunun yanı sıra, hızlı ve etkin çözümler üreterek müşterilerimizin zamanından tasarruf etmelerini sağlıyoruz. Ayrıca, sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı kalarak, çevreye duyarlı çözümler üretiyor ve gelecek nesillere daha sağlıklı bir dünya bırakma misyonunu taşıyoruz.


Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve en uygun çözümleri sunmak için sürekli iletişim halindeyiz. Her bir proje için özelleştirilmiş yaklaşımlar geliştirerek müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. Kalite standartlarımızı yüksek tutmak ve sürekli olarak gelişim sağlamak için sürekli eğitim ve araştırma faaliyetlerine önem veriyoruz.


NKT Nem Kontrol Teknolojileri olarak, endüstriyel sahada öncü bir rol üstlenmek ve müşterilerimize mükemmeliyeti sunmak için kararlıyız. Teknolojiye uyumlu, güvenli ve verimli çözümlerimizle sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve kalite standartlarımızla, her zaman müşterilerimizin yanında olmayı ve onların başarılarına katkıda bulunmayı taahhüt ediyoruz.